Erdal Can Alkoçlar

0 Comments

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Temmuz 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini vüruttirmeye âdemış, dünya üzerinde belirli alanlarda ülkemizi simgeleme etmesiyle öne çıkan bir Bilgi Insanı ve Mucittir. Ülkemizde ferdî olarak yalnız başına öne çıkan en heybetli oranda ilaç muhtevaerik patentinin doğruluk sahibidir. Bu zamana derece yapmış oldukları buluşlar ve ilaç sektöründe çoğu heybetli adımlarıyla öne çıkan Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Kendisine özgü fikirleri ve çallıkışmak istediği düzı mübalağa etmek talip Alkoçlar, ılımlığı Metehan Yeşil ile yan yana kurmuş oldukları Ar-Ge isimli programın genel reis beyıdır. Ar-Ge, Uygulayım bilimi Ihya Bölgeleri Kanunu’na için insanoğlunun bili kepezarcığının yanı sıra farklı etkenleri birleştirerek artırma çallıkışmaları sürdüren ve vüruten teknolojiyi kullanarak dizgesel bir yapay zekâ üretme sistemine verilen isimdir.
Tek Ar-Ge projesiyle tutmak istemeyen başarı demeında ülkesini devamlı simgeleme eden Alkoçlar, bu zamana derece yaptığı buluş belgesi başvuruları ile de meşhurdur. 143 pare başvurulmuş ve 280’den ziyade beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bu tarz şeylerin yanı sıra ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT şu demek oluyor ki acil vüruten vakalarda hızlı sonuç allıkınmasını sağlayan testler vüruttirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş çakerübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Yılın Genç Bilgi Ödülü’ne namzet olarak gösterilmiştir ve çoğu bilim insanoğlununın desteğini alarak bu ödülü kazanmıştır. 2020 yılında ise yaptığı ilaç patentleriyle yan yana yine bu ödüle layık görülmüş ve kazanmıştır.
Kayranında imdi hakikat bir mütehassıs olmasıyla yan yana kimsenin ayırt edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda heybetli bir öneme mevla olan Alkoçlar, Cihan çapında mekân edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk posta güruhlen flavonol glikozit esaslı tamamlanmak üzere antiviral bileşenin mucididir. Bunun tasdikını ise T.C Besin, Ekincilik ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu bileşke tam olarak 21 tane de formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içinde ise enam beyninde en çok buluş belgesi başvurusunu yaparak Türk Buluş belgesi Enstitüsü kararıyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Yılın Bilgi Insanı Ödülü’’ namına verilmiştir.
Yaptığı çallıkışmalarla âdemiyet tarihine faydasını hiç eksik etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı örgüsı sayesinde kırnak medarımaişetlere her yıl imza atmayı nailtır. Yeri geldiği zamanda kötü gerilar elde etse bile asla çallıkışmalarından vazgeçmemiş devamlı olarak kendisini Bilgi dünyasına göstermeyi nailtır. Özellikle kanser terapilerine müteveccih yaptığı nörojenez miyojenez yan yana tamamlanmak üzere terapi yönünde vüruttirdiği bileşkeleri keşfederek âdemiyet tarihine heybetli bir ianeı dokunmuş ve patentini almıştır. Cihan üzerinde dayanıklı bilinmese de bazı altın molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek icra etmek icabında PCT onaylı sildenafili içinde bulunduran pde5 inhibitöründen daha dermanlü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuşdolaşma. Bu icadının kıymeti ise ortalama olarak 3 Milyon Dolardır. Tek bilinen şeylerin üzerinde çallıkışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde de çallıkışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çallıkışmalarla Sierra Leone isimli devlete yardımcı olmuşdolaşma. ‘’Novir’’ isimli yaptığı antiviral formülasyonu ülke içinde mevcut birkaç yurttaşa deneterek üzerlerinde denemek talip mucidimiz yaptığı bu aha de muvaffakiyetlı olmuşdolaşma. Hiçbir kötü (semt hasiyet) özelliği namevcut bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’de daha sonrasında ise 25’e doğru ülkede ruhsatnameı münfailtır. Kül çallıkışmalarına tam odak çallıkışan Ar-Ge yetkilileri bu prosesten de muvaffakiyetlı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar sadece Ar-Ge projesiyle ülkemizde daha çok ön plana çıksa da Cihan üzerinde de biraşırı şirketin müşareket ve kurucu kadrosunda mekân almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma isimli ilaç şirketinin Müşterek Sahibi ve Teknolojiden mesuliyetli reis beyıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Uygulayım bilimi Transferleri ile alakalı ve mevduat vasıtayla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden mesuliyetli reis beyıdır.
Yıldız Kıbrıs Kâr Odası Ar-Ge Baş Danışmanı ve Reis bey El ulağısıdır.
Belçika’da mevcut HC Pharma isimli bir Eczanenin Yönetim Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce buluş belgesi ve vüruttirdiği onlarca bileşkenin yanı sıra insanoğluna yarayacak medarımaişetler üretmeyi savsaklama etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin bellik lisansına da sahiptir. Buna müteveccih vüruttirdiği 19 PGE-1 mRNA isimli formülasyonu vardır. Özellikle günce hayatta semtıkların geçmesi muhtevain belirli bir ahitı beklesek bile bazıları kalıcı olabiliyorlar. Hem derinin hariçsından hem de muhtevaerisinden kolayca bir biçimde terapi edebilmek muhtevain bu kullanılıyor. Ayrıca cinsî medarımaişetlev bozukluğunu da terapi buyurmak muhtevain kullanılmaktadır. Tek bununla kalmamış felakete karşı dirençli ve dermanlü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere mevla olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin isimli buluş belgesi başvurularının 2000 adetine doğruın doğruluk sahibidir. Cihan üzerinde onun yaptığı medarımaişetleri namına çekerek bozmak isteyenler elbet başüstüne. Bu yüzden onun muvaffakiyetsını çekemeyen insanlar haklarını kendilerine çekmeye çallıkışsalar da Alkoçlar her ahit kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise bazı konularda hala kanuni haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını nedeniyle uzun periyodik kapanmalara ve içtimai hayattan münezzeh zaruri aile istirahatlarine maruz mütebaki dünya toplumlarında biraşırı alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir yol kazanmış durumda.

Konuyla ilişkin görüşünü bildirme eden Spektral Holding Yönetim Müesses Eşreis beyı Erdal Can Alkoçlar bu devre ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen zamanın salgın şartlarından dolayı ıztırari olarak artması özellikle kişisel enformatik ve teknolojik cihaz inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Daha önce lüzum ilaç, lüzum mühendislik ve enformatik alanlarında yatırımların çoğu vürutmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, imdi ilişkin sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz namına örgülabilecek en doğru katkı, inovasyonu genel anlamda bir milli bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna derece desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz sayesinde son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine katkısızlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Cihan çapında yaptığı patentler ve ilaç sektörünün önde mevrut ismi olarak öne çıkmaktadır. Bilgi Insanı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse de yatırımcı kişiliği ile de öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine heybetli miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, Yıldız Kıbrıs Kâr Odası Ar-Ge ve buna nüsha çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz namına da heybetli vürutmeler sağlayan Alkoçlar, Mas İlaç Plasman Ar-Ge Şirketinin kurucu ılımlığıdır ve aynı zamanda reis beyıdır. Ülkemizde mekân düz gayrı bilim adamlarından daha çok öne çıkmasının sebebi ise çok heybetli bir oranda farmasötik bilesevinçli patentinin doğruluk sahibi olması ve başvurusunu ilk yaratıcı koca olmasıdır. 2010 senesinden bu yana derece yaptığı başlangıçimler ve bulmuş olduğu molekülleri genel olarak insanlığın taban amaçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle kanser düzında çallıkışmalarını devamlı makroleterek devamlı faydası dokunmaktadır. Türkiye’de biraşırı yol Türkiye Yılın Bilgi Insanı ödülüne layık görülmüştür. Tek ülkemizde değil diyar dışında şu demek oluyor ki global anlamda da biraşırı ödülleri alarak bulmuş olduğu farklı çareların muhaliflığını almıştır. Meyanğı olan Metehan Yeşil ile yan yana kırnak medarımaişetlere imza atmaya devam eden Alkoçlar, çallıkışmalarını kendi şirketi üzerinde hayata geçirmeye devam ediyor. Ülkemiz muhtevain yararlı olmasını düşündüğü çarelarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı medarımaişete yarayacak çareları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan üzere bize yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme mevrut blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon üzere kavramlar biraşırı farklı iş koluna bütünleşmiş olmaya devam ederken nüsha faaliyetler ülkemizde de gündeme gelmeye başladı.

Ülkemizde hareket gösteren ve bu alanda çallıkışmaları mevcut Spektral Plasman Bankası Eş Reis beyı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir katılmış bedel yaratacağını kaydetti. Türkiye’de madencilik düzındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklanan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok doğru zamanda ülkenin doğusunda mekân düz bir altın sahası ile yan yana başlatacağız.” şeklinde paylaşımda bulunmuş oldu.

Kripto varlıklardaki eder değmedarımaişetikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir mevduat aracı olarak kalmasını katkısızlamanın yolunun durağan bedel veya miktara mevla “Stablecoin”lerden geçtiğini belirten Spektral Plasman Bankası Reis bey Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Tabur’a yayımcı eroin ruhsatları ile katkısızlanabileceğine ilgi çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Tabur eroin ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak kanuni zir örgüsı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı katkısızlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile ilişkin de bili veren Yeşil şu açıklamalarda bulunmuş oldu: “Yeni marj modülü(staking) projemize daimaî teminat olarak medarımaişettiraklerimizden Anadolu Kalsit AŞ’nin kalsit pres ruhsatnameını da vereceğiz. İzmir 6. Kâr Mahkemesi’nin 2021/66 skorlı Yönerge’si ile değerlenen 292 milyon ekü değerinde bir uygulayım teminat ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi aracılığıyla 74332 Ifade No.ab ve 18.06.2020 neşriyat tarihi ile planlı Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’de pomza ve perlit sahası tamamlanmak üzere iki endüstriyel hammadde eroin sahasını almış olduğunı duyurdu.

Şirketten meydana getirilen hatlı açıklamada gözlerine mekân verilen TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Esen Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye heybetli katılmış bedel sağlama potansiyeline mevla bulunduğunu belirtti.

Perlitin inşaat piyasasında ısı ve selen yalıtımı muktezi olan alanlarda kullanılacak olan gereç bulunduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘Alımını gerçekleştirdiğimiz pomza eroin sahasının ise saf gereç örgüsındaki gayrimeskûnluklar sayesinde ali derecede ısı ve selen yalıtımı özelliklerine mevla. Bu özelliği sayesinde kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan ali oranlarda izolasyon katkısızlıyor.’ değerlendirmesinde bulunmuş oldu..

TBY Holding İnovasyon Yönetmenü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi halka sunma planları bulunduğunu söyledi. Alkoçlar, ‘İlgili eroin sahalarının ılımlı vadede CRIRSCO kriterlerine oranlı rezerv belirleme raporları düzenlenerek halka sunmaı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada mekân düz inceliklara için başkaca, TBY Holding sabık ay İnovasyon Yönetmenü Alkoçlar nezdinde Alman Mizaç Bakanlığı’nda GBTÜ muadili bitkisel ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, sabık günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle enerji tesisinin yüzdelik 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://bagcilarguzelliksalonu.name.tr/ https://tekirdagotobusbiletleri.name.tr/ https://bitlishabersondakika.name.tr/ https://tohumvegubre.name.tr/ https://motosikletekipmanlari.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Steroid Satın Al Steroid Sipariş Fantezi İç Giyim Hacklink
takipçi satın al
Puro Satın Al puff bar satın al