Gezegenlerin Anlamları Nelerdir?

0 Comments

Astroloji, yıldızların, gezegenlerin ve öbür asuman cisimlerinin insanlar üzerindeki etkilerini inceleyici bir asuman bilim dalıdır. Bu bilim dalına mensup kişilere ise Astrolog denir. Astroloji, binlerce yıldır insanların evetşamlarına istikamet veren bir mesafeç olmuşdolaşma ve hala popülerliğini korumaktadır.

Astrolojik çtuzakışmalarında, çeşitli asuman cisimlerinin insanların yabanlık özelliklerine, zevklerine, tercihlerine ve hatta gelecekteki hayatlarına tesirleri incelenir. Bunlar alelumum Burç Yorumları adı altında dokumalır.

  • Astrologlar, mevlit tarihleri, mevlit saatleri ve mevlit bölgeleri üzere kişisel detayları kullanarak, insanların burçlarını hesaplar.
  • Burçların özellikleri ve insanlar üzerindeki tesirleri incelenir ve bu bilgiler, mevlit haritalarının yorumlanmasında kullanılır.
  • Astrologlar, danışanlarına hayatlarında mevsuk adımları atmaları karınin tavsiyelerde bulunur ve minval gösterirler.

Astrolojinin önemli terimleri beyninde, gezegenlerin hareketlerini belirten astrolojik evler, burçların farklı özelliklerini özümleme fail ritüel burçları ve mevlit haritalarının yorumlanmasında kullanılan zodyak taraf tuzakır.

Terimler Anlamları
Astrolojik Evler Tevellüt hariktalrında farklı alanları özümleme fail evlerdir.
Ayın Burçları Ayın sene içre ne burçta olduğunu gösteren burçlardır.
Zodyak 12 burçtan oluşan bölüt şeklinde bir asuman haritasıdır.

Astrologların Görevleri Nelerdir?

Astroloji, tarihin derinliklerinden bugüne denli insanların hayatlarına istikamet veren bir disiplindir. Zaman üstelik insanlar, insanların burç yorumlarına, gezegenlerin hareketlerine, astrolojik danışmanlık hizmetlerine şanlı nispet göstermektedirler. Bununla bile astrolojinin uygulanması ve kullanımı konusunda belirli görevler bulunmaktadır.

Astrologlar, bu görevleri alegori getiren kişilerdir. Astrologların görevleri, alelumum mevlit haritası yorumlamak, yabanlık analizi yapmak, aşk ve ilişki astrolojisi, kariyer astrolojisi, mali astroloji, esenlik astrolojisi üzere konulara danışmanlık yapmaktır.

  • Kariyer astrolojisi, kişilerin varlıkındaki en önemli konulardan biridir. İnsanlar, kariyer ve iş hayatlarında ne meslekte ne denli başarılı olacakları konusunda astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirler.
  • Tevellüt haritası yorumlamak, astrologların en taban görevlerinden biridir. Kişinin mevlit tarihine, saatine ve alegori bakarak hazırlanan mevlit haritası, kişinin potansiyellerini ve hayatını etkileyecek faktörleri ortaya koyar.

Astrologlar, yaptıkları versiyon ve danışmanlık hizmetleri ile insanlara rehberlik etmektedirler. Fakat astrolojinin muhakkak bir encam tahmini aracı olarak kullanılmaması gerektiği bile unutulmamalıdır. Ulaş Utku Bozdoğan üzere başarılı astrologlar, astrolojinin sadece bir rehberlik aracı olduğunun altını özellikle çizmektedirler.

Astrolojide Kullanılan Terimler Nelerdir?

Astroloji için elan fazla marifet sahibi başlamak istiyorsanız, birokkalı terimle kontralaşmanız muhtemeldir. Bir astrolog olarak, Ulaş Utku Bozdoğan, sizin karınin Astroloji Terminolojisi’ni keşfetti. Bu terimler, burç yorumları ve mevlit haritası yorumlamalarının gerçekleştirilmesi karınin kullanılır.

  1. Burç: Astrolojide, burçlar gökyüzündeki güneş hareketlerinin ışıldayan star grupları olarak görülür. Burçlar, bir mevlit tarihine bakarak belirlenir ve birokkalı kişiye bakarak yabanlık ve gelecekteki vakalar için marifet verebilir.

  2. Kükremek ıtır: Ekseri 23 Temmuz – 22 Ağustos tarihleri beyninde doğanlar karınin kullanılan bir burçdolaşma. Yaratıcı, cöerkek ve özgüvenli yabanlık özellikleri ile ilişkilendirilir.

  3. Kamer ıtır: Tevellüt haritasında Kamer’ın olduğu burçdolaşma. Kamer burcu, bir kişinin birey yönden elbette hissettiğine, hassasiyetine ve nefes aldığı üzere evetşfakat şekline sim fiyat.

Burç yorumlaması için çok fazla marifet sahibi başlamak karınin, astroloji terminolojisine aşina başlamak önemlidir.

Terim Anlamı
Tevellüt haritası Bir kişinin mevlit anında gökyüzünde olan gezegen konumlarının bir haritasıdır.
Yükselen burç Tevellüt anında yükselen burçdolaşma. Kişinin kendini anlatım etme şekli, enerjisi ve dış dünyayla ilişkisi için marifet verir.
Natal harita Tevellüt hatırandaki gezegen konumlarını gösteren haritadır. Kişinin varlıkındaki vakalar ve yabanlık özellikleri ile ilgili ipuçları verir.
Gezegen transitleri Bir gezegenin gökyüzünde eylem ederken bir değişik gezegen yahut burçla kesişmesidir. Bu, kişinin varlıkındaki etkilere sim edebilir.
Retrolar Bir gezegenin istikametünün tersine gitmesidir. Bu, gezegenin etkilerinde bileğkonuimlere sim edebilir.

Astroloji terimlerini anlamak az buçuk çaba gerektirse bile, mevsuk bir şekilde kullanıldığında, yabanlık analizi, encam tahmini ve elan pek çok bahis için marifet tevdi konusunda epey bileğerlidir.

Kaynak:
Ulaş Utku Bozdoğan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al Seo Fiyatları https://bagcilarguzelliksalonu.name.tr/ https://tekirdagotobusbiletleri.name.tr/ https://bitlishabersondakika.name.tr/ https://tohumvegubre.name.tr/ https://motosikletekipmanlari.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Steroid Satın Al Steroid Sipariş Fantezi İç Giyim Hacklink
takipçi satın al
Puro Satın Al puff bar satın al